21.11.2009

TWILIGHT SAGA: New moon ( 20.11.09)
Twilight saga: New Moon dün vizyona girdi nihayet. Dün çok yorgun eve geldiğim için sinemaya gidemedim ama bugün aylık olağan diş doktoru randevumdan sonra kuzenimle 13.30 seansına yer bulabildik. tek kelimeyle SÜPERDİ.
Ben twilight filmini 13 kez izlediğim için bunun sadece 1 seferde kalıcağını düşünmeyin:) izlemediyseniz mutlaka tavsiye ederim. Benim bu hafta 2. filmimdi bu. Diğer gittiğim film ise 2012'ydi. çok etkilenmiştim ondan da. ama bu bambaşka!
Ben Edward , Jakob yada diğer oyuncular için değil sadece çok ama çok güzel bir aşk filmi olduğu için ve senaryosu özgün olduğu için seviyorum bu seriyi.
Bellayı ve Edwardı rolüyle özdeşleşmiş olarak görüyorum. Her nekadar kız itici bir ses tonuna sahip olsada yakışıyor filme. Sabaha kadar film hakkında yorumlarımı sürdürebilirim çünkü çok güzeldi. kitabına göre kısa kesilmişti film ama ilk filmi kadar sığ değildi bence.
Kitabı okumayan kişiler pek anlayamayabilir belki kopukluğu ama ben 2 kere okuduğum için seriyi daha iyi anlayabiliyorum. eğer izlemeyi düşünüyorsanız izlendi, onaylandı ve tavsiye edilir:)Hiç yorum yok:

 
©desing by Cansu ASLAN