16.07.2012

Cns - Lee Cooper işbirliğiyle size özel %50 indirim çeki kazanmak ister misiniz? :)


 
1908’de Doğu Londra’da Middlesex Street’te 94-96 numaradaki harap binalarda doğan Lee Cooper markası Avrupa’nın en eski denim markalarından. 80’lerdeki efsane reklam filmini ve ‘Uvvah uvvah muck muck Lee Cooper’ sloganını unutmak imkansız. 104 yıllık dünya devi Lee Cooper yepyeni koleksiyonu ile YENİDEN TÜRKİYE’ de.
Lee Cooper mağazaları:  İstanbul Trump Towers Mall / İstanbul Carousel AVM / İstanbul Yenibosna /  İstanbul Krempark AVM / Ankara Kentpark AVM/ Ankara Nata Vega AVM / İzmir Agora AVM/ İzmir Gaziemir Optimum Kahramanmaraş Trabzon Caddesi /  Kahramanmaraş Fabrika / Mersin Forum / Adana Optimum AVM /  Bandırma Liman AVM / Denizli Sümerpark AVM / Diyarbakır Ninovapark AVM / Gaziantep Sankopark AVM / Adapazarı Serdivan AVM / Adana  Optimum AVM / Kayseri Forum AVM/ Samsun Oney ve seçkin Boyner mağazalarında. 

 
Sevgili Lee Cooper, Fashion design by Cns okuyucularına özel olarak çok güzel bir çekiliş düzenliyor..
Şuan %50'ye varan indirimlerle satışta olan Lee Cooper ürünlerine birde bu hediye çekiyle çok çok uygun fiyata sahip olabileceksiniz..

Bu yazının altına yorum bırakarak "Bir markadan beklediğiniz olmazsa olmazınız nedir?" cevabını veren 3 şanslı kişi Lee cooper'dan  %50 indirim çeki kazanıyor..
Son katılım: 18 Temmuz 2012

İyi Şanslar! :)

Öpüldünüzzzz 

9 yorum:

nateurele dedi ki...

Bir markanın olmazsa olmazı müşteri hizmetleridir.Bayisinden merkeze kadar.Ben genelde bayilerde sorun yaşadım.Kusuru kendilerinin tamir etmek istemesi,yalan söyleme,uzun süre bekletme gibi...
herkese bol şans ve iyi alışverişler
naturele@mynet.com

cangz dedi ki...

Kalite ve markaya duyulan güven...

Nora dedi ki...

Ben bir markadan alışveriş yaptıktan sonra, tekrar ve tekrar oradan alışveriş yapmak istiyorsam, beni tek alışverişle kendisine bağlamışsa, o marka beklentilerimi karşılıyor demektir.

cilemente dedi ki...

Lise yillarimda en cok kullandigim marka idi(90'li yillarda ) ancak suanda sadece cok cesitli markalardan da giyebiliyorum.senin su paylastigin resimlerdeki sari sort ve lacivert ceket supermis cok begendim.

hülyaca dedi ki...

bir markada beklediğim olmazsa olmazım rahatlıkla iletişim kurabileceğim müsteri ilişkileridir.

banu şen
banuhmc@gmail.com

Unknown dedi ki...

beklentim kaliteli malzeme kullanmaları ve urunlerınde bır sorun cıktıgında onu sorunsuzca değiştirmeleridir. bazı markalarda ürün hatalı cıktıgında sankı sen yapmıssın gıbı muamele edılıyor

hulya hamamcı

AyLin dedi ki...

Markanın kendi değerini yansıtması, markasına yakışır satış öncesi ve sonrası ilgi ve alaka . Son olarak da sahip olduğu ve olacağı kitlenin istediklerini net olarak bilmesi, her müşterinin aklındakini vitrinine, ürününe yansıtabilmesi :)

sihirlimavi dedi ki...

Ürünün kaliteli olması ve ürünü satın aldıktan sonra da firmanın beni yalnız bırakmaması olmazsa olmazımdır.

Sevgiler...
worldsameworld@hotmail.com

edasen dedi ki...

Son çıkan trendlere hep uyum sağlaması, kalitesi ve iletişimidir. Müşteriye duyduğu güvendir.Bir markada aradığım olmazsa olmaz ürünümde ispanyol paça pantolon :)

EDA ŞEN
eda.sen1@hotmail.com

 
©desing by Cansu ASLAN